About me


Hi, my name is Kaupo and my biggest passion is photography, be it portraits, act, nature or some event

AS a person I'm determined and hardworking. I am not afraid of challenges, every idea is achievable and every new experience is enriching. One of my motos is that there aren't unachievable goals, there are just lazy people. I take joy in sharing my experiences and constructive criticism is always welcome, this way I can learn and evolve and create more and more magnificent work

Fotode puhul meeldib kasutada nii loomulikku valgust kui ka välguga loodud valgusmänge, eriti vahva on tekitada nende kahe kombinatsioone, palju värve ja kontraste. Igast asukohast saab luua väga ägeda tausta, olgu see sinu enda kodu ja koduõu või hoopisiki mõni mahajäetud maja, varemed või looduskaunis paik. Pildile proovin püüda just loomulikkust, ehedaid emotsioone, kuid ka poseeritud pildid on lahedad. Mida rohkem on Sul ideelende, soove, fantaasiaid, seda vahvam on pilte luua ja on tulemus ka ägedam.

Kuidas ma leidsin oma tee fotograafiasse? Pildistamisega olen tegelenud pikka aega, pisik nakatas mind juba väiksena, jäädvustamaks just vahvaid ja meeldejäävaid hetki, mida vanemas eas hea vaadata oleks ning näha milliste lollustega hakkama saime. Lisaks kindlasti jäädvustasin ka kohti, kuhu kunagi tahaks uuesti minna ja mis olid lihtsalt ilusad. Sel ajal muidugi fotograafiast otseselt ei teadnud ma midagi ning kasutasin neid nn. „seebikarpe” ehk digifotoaparaate. Ajaga aga huvi järjest suurenes ning muretsesin endale juba kompaktkaamera, millega sai siis loodust ja kõike muud juba tõsisemalt pildistama hakatud. Järgmisena muretsesin juba suurema ja huvitavama masina ja hakkasin ka inimeste pildistamist katsetama. Just siis ütles mulle õemees ühe huvitava ja tõese lause: „ Ka hobist võib saada väga meeldiv töö!” Siin ma nüüd olen. Tegelen sellega, mis mulle kõige rohkem rõõmu pakub, oma hobi, töö ja kirega. Mulle meeldib selle töö juures just kõige rohkem see, et väljakutsed on alati nii erinevad, nii palju kui on erinevaid inimesi, nii palju on ka erinevaid soove. Lisaks pole selles töös kunagi rutiini, näeb nii palju uusi kohti ja kohtab palju uusi ja huvitavaid inimesi.

LÕPUSÕNA: Kui sulle meeldib, mida lugesid ning meeldivad minu pildid ning nende stiil ja sooviksid mind jäädvustama oma erilist sündmust, Teid või hoopiski Teie lähedasi või lemmikloomi, võta julgelt minuga ühendust ja leiame sinu ideedele teostuse.

Write to me here or send me a message on Facebook : KAUPSI FOTO


error: Parem klick välja lülitatud !!