Minust


Tere, Mina olen Kaupo ning minu suurimaks kireks on fotograafia-olgu see siis portree, buduaar, akt, loodus või hoopisiki mõni üritus.

Inimesena olen sihikindel ja tegus. Ei karda väljakutseid, iga idee on teostatav ja iga uus kogemus rikastav. Lause, mis käib minu eluga kaasas: „Pole võimatuid asju on saamatud inimesed.” Oma kogemusi jagan rõõmuga ning kriitika on alati teretulnud, nii saan õppida ja areneda, luua järjest suurepärasemaid töid.

Fotode puhul meeldib kasutada nii loomulikku valgust kui ka välguga loodud valgusmänge, eriti vahva on tekitada nende kahe kombinatsioone, palju värve ja kontraste. Igast asukohast saab luua väga ägeda tausta, olgu see sinu enda kodu ja koduõu või hoopisiki mõni mahajäätud maja, varemed või looduskaunis paik. Pildile proovin püüda just loomulikkust, ehedaid emotsioone, kuid ka poseeritud pildid on lahedad. Mida rohkem on Sul ideelende, soove, fantaasiaid, seda vahvam on pilte luua ja on tulemus ka ägedam.

Kuidas ma leidsin oma tee fotograafiasse? Pildistamisega olen tegelenud pikka aega,pisik nakatas mind juba väiksena, jäädvustamaks just vahvaid ja meeldejäävaid hetki, mida vanemas eas hea vaadata oleks ning näha milliste lollustega hakkama saime. Lisaks kindlasti jäädvustasin ka kohti, kuhu kunagi tahaks uuesti minna ja mis olid lihtsalt ilusad. Sel ajal muidugi fotograafiast otseselt ei teadnud ma midagi ning kasutasin neid nn. „seebikarpe” ehk digifotoaparaate. Ajaga aga huvi järjest suurenes ning muretsesin endale juba kompaktkaamera, millega sai siis loodust ja kõike muud juba tõsisemalt pildistama hakatud. Järgmisena muretsesin juba suurema ja huvitavama masina, ja hakkasin ka inimeste pildistamist katsetama. Just siis ütles mulle õemees ühe huvitava ja tõese lause: „ Ka hobist võib saada väga meeldiv töö!” Siin ma nüüd olen. Tegelen sellega, mis mulle kõige rohkem rõõmu pakub, oma hobi, töö ja kirega. Mulle meeldib selle töö juures just kõige rohkem see, et väljakutsed on alati nii erinevad, nii palju kui on erinevaid inimesi, nii palju on ka erinevaid soove. Lisaks pole selles töös kunagi rutiini, näeb nii palju uusi kohti ja kohtab palju uusi ja huvitavaid inimesi.

LÕPUSÕNA: Kui sulle meeldib , mida lugesid ning meeldivad minu pildid ning nende stiil ja sooviksid mind jäädvustama oma erilist sündmust, Teid või hoopiski Teie lähedasi või lemmikloomi, võta julgelt minuga ühendust ja leiame sinu ideedele teostuse.

Kirjuta mulle SIIN või saada mulle sõnum Facebookis : KAUPSI FOTO


Send message via your Messenger App
error: Parem klick välja lülitatud !!